O nas

TEL-BRUK

Kim jesteśmy?

Założyciel i właściciel firmy TEL-BRUK - Radosław Telenga

Od ponad 25 lat firma TEL-BRUK Radosław Telenga ugruntowała swoją reputację jako lider w branży budowlanej, dostarczając wysokiej jakości usługi budowlane na terenie całego kraju. Nasza firma z dumą może pochwalić się niezrównanym doświadczeniem, które jest gwarancją solidności i rzetelności w każdym projekcie, który podejmujemy. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w kompleksowej budowie terenów rekreacyjnych, rozbiórce i wyburzeniach oraz budowie i modernizacji dróg.

Nasza firma z sukcesem świadczy kompleksowe usługi budowlane, w tym rozbiórki, wyburzenia oraz zagospodarowanie terenów rekreacyjnych. Nasze doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt pozwalają nam przeprowadzić rozbiórki i wyburzenia nieruchomości w sposób skuteczny i bezpieczny, obejmując niwelację terenu oraz wywóz odpadów.

Zajmujemy się również zagospodarowaniem terenów rekreacyjnych, oferując budowę boisk sztucznych i naturalnych, modernizację parków miejskich, placów zabaw oraz zabudowę obszarów rekreacyjnych. Nasze realizacje cechują się wysoką jakością wykonania i pełną funkcjonalnością.

Lat doświadczenia
+ 0
Zrealizowanych zleceń
+ 0
Zadowolonych klientów
+ 0

TEL-BRUK

Dlaczego wybrać nas?

Bogate portfolio i 25 lat doświadczenia

Nasze bogate portfolio projektów to nasza wizytówka, a 25-letnie doświadczenie to gwarancja jakości i profesjonalizmu.

Specjalizacja w robotach drogowych i budowlanych

Jesteśmy specjalistami w robotach drogowych i budowlanych, oferując kompleksowe usługi od budowy i modernizacji dróg po układanie kostki brukowej. Nasze doświadczenie i profesjonalizm gwarantują solidne i trwałe wykonanie każdego projektu.

Roboty brukarskie, rozbiórki i wyburzenia

Specjalizujemy się w robotach brukarskich i rozbiórkach, obejmujących także prace związane z wyburzaniem. Nasze doświadczenie i profesjonalizm gwarantują solidne i trwałe wykonanie każdego projektu.

Zobacz co inni o nas mowią

Opinie klientów

Nataliia Semenenko
Nataliia Semenenko
29. Listopad, 2021
Michał Para
Michał Para
12. Wrzesień, 2021
Mateusz Liberda
Mateusz Liberda
15. Marzec, 2019
Janusz Kowal
Janusz Kowal
2. Sierpień, 2017
rzetelna firma.

Zaufaj doświadczeniu i profesjonalizmowi

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły Twojego projektu budowlanego już dziś!